Péče o nohy, pedikúra

Denně naboso…

…proběhnout měkkou čerstvou trávou nebo ještě chladnou pískovou pláží zůstává pro nás už jenom snem. Naše nohy jsou neustále zatěžovány. Bohužel, celý den se bez jejich pomoci neobejdeme, proto bychom jim měli poskytnout náležitou péči.

Profesionální ošetření s kvalitními produkty Vám pomůže dosáhnout toho, aby Vaše nohy vypadaly nejen krásně, ale i zdravě.  

Pedikúra

Péče o nohy je náročná a zřejmě ji nezvládnete bez odborné pomoci. Nejlepší je navštívit pedikúru a nechat si nohy odborně ošetřit. Pedikérka Vám po koupeli ošetří pokožku nohou, odstraní případné problémy na pokožce (kuří oka, mozoly, zhrublou kůži na patách atd.), pokožku ošetří a upraví Vám nehty podobně jako u manikúry včetně jejich lakování, případně zdobení.

Parafínový zábal na nohy

Na nohy je samozřejmě možné a žádoucí aplikovat různé zábaly. Nežádanější je parafínový zábal. Po klasické pedikúře se nanáší speciální peeling na nohy, který odstraní zhrublou kůži a vyhladí pokožku na nohou. Poté se nanáší maska na nohy, která dodá nohám potřebnou vlhkost a výživu. Na masku se přímo aplikuje parafín. Teplo parafínu zaručuje účinnější vstřebání výživných substancí. Po této proceduře budou Vaše nohy jemné a hebké.

Masáže nohou

Příjemnou relaxační masáž si užijete díky vonným esencím obsažených v masážním oleji. Rostlinné extrakty a olej dodá pokožce i potřebnou výživu.

Domácí péče

Péče o nohy doma je rovněž důležitá. Jedná se zejména o starostlivost o pokožku nohou. Základní produkty, které by jste měla mít doma jsou:

Pilník na nehty

Na nehty u nohou můžete používat jakýkoliv pilník určený na přírodní nehty. Jelikož nehty u nohou jsou většinou silnější, je možné použít i hrubší pilník. K péči o nehty na nohou se hodí rovněž leštící pilník, pokud chcete mít nehty lesklé i bez lakování.

SQ academy nabízí pro péči o nehty na nohou tyto pilníky: Pilník White Coarse, Pilník Black Coarse.

Pemza, pilník na nohy

K péči o nohy je rovněž potřebné používat pemzu na odstranění drsné kůže na patách a jiných částech chodidel. S pemzou musíte pracovat opatrně, aby jste si nepoškodila pokožku. Firma SQ nabízí speciální pemzu, multifunkční pilník s praktickým držátkem a dvěma typy hrubosti, v elegantním stříbrném provedení.    

Ceník nabízených služeb

Pedikúra - základní200,00 Kč
Pedikúra - kompletní430,00 Kč
základní pedikúra, peeling na nohy, maska, masáž
Parafínový zábal na nohy165,00 Kč
Lakování - jedna vrstva laku25,00 Kč
Francouzské lakování90,00 Kč
Masáž nohou (po kolena)80,00 Kč

Tip pro zájemkyně o rekvalifikační kurzy - provádíme tyto kurzy:

Doporučujeme:
Společenské šaty