Péče o nehty

Naše heslo zní: Systematická a kvalitní péče o nehty.

System & Quality in Nail Care

Ačkoli jsou ruce jednou z nejnamáhavějších částí těla, často se na ně zapomíná. První pohledy patří rukám a nehty jsou jejich přirozenou ozdobou. Bohužel, jsou jen okrajovým oborem kosmetiky. Přitom je jasné, že jestli chce člověk vypadat pěstěně a upraveně od hlavy až k patě, musí věnovat pozornost i vzhledu svých nehtů. Každopádně je toto pro značku SQ academy krédo Nr. 1 a proto se specializuje na nehtovou kosmetiku.

Krásné nehty, to není jenom výběr vhodné barvy laku na nehty. Důležité je mít nehty pěstěné a upravené, přičemž dosažení tohoto cíle je procedura  často náročná na čas i trpělivost.

Jaké jsou možnosti řešení?

Pokud nemáte od přírody krásné nehty bez chybičky, je na čase s tím začít něco dělat. Nejčastějším problémem u většiny lidí je lámání a třepení nehtů, ale není ani zdaleka jediným, který Vás může trápit.

Profesionální ošetření

Nejjednodušším způsobem jak vyřešit Vaše problémy s nehty je navštívit profesionální nehtové studio SQ academy. Naši školení pracovníci Vám rádi Vaše nehty odborně ošetří a poradí Vám jak máte o nehty pečovat doma a doporučí Vám k tomu vhodné produkty.

Možností je mnoho. Můžete si pěstovat Vaše vlastní přirozené nehty pomocí speciálních výživných produktů a těšit se z každého pozitivního výsledku, kterého dosáhnete. Pokud ovšem nechcete na nic čekat anebo nemáte dostatek času a zručnosti na péči o přírodní nehty můžete si nechat naaplikovat nehty umělé. Vymodelované nehty vypadají zcela přirozeně a jsou nenáročné na domácí péči.

Pokud nechcete nebo nemůžete navštívit nehtové studio z jakéhokoliv důvodu, mohou Vám přijít vhod rady na našich stránkách nebo v periodikách různého druhu, které se na našem trhu nacházejí. Již předem Vás ale musím upozornit, že výsledky se nemusí dostavit nebo nebudou takové, jak jste si je přestavovali. Přece jen, nejste profesionálové a nemusíte každý problém správně identifikovat a následně správně řešit.

Tip pro zájemkyně o rekvalifikační kurzy - provádíme tyto kurzy:

Doporučujeme:
Společenské šaty