Manikúra není jen péče o nehty…

Ruce budou vyhlížet upraveně teprve, pokud budou upraveny nehty i pokožka rukou. I když s nimi neustále manipulujeme, často na ně zapomínáme. Dopřejme proto i jim trochu příjemné péče. Možnosti jsou široké a stačí si pouze vybrat.

Kompletní manikúra na ruce

Po základním ošetření nehtů - základní manikúře může následovat další péče, zaměřená již na ruce. Ještě před lakováním nehtů Vám manikérka nanese na ruce jemný peeling, kterým odstraní odumřelé buňky pokožky rukou a případnou zhrublou kůži. Poté Vám ruce umyje a nanese vrstvu výživné masky na ruce, která dodá pokožce potřebnou výživu a vláčnost. Nakonec se ruce s maskou namočí do parafínu nebo do speciálních tepelných rukavic. Teplo pomáhá lepšímu vstřebání výživných látek a vitamínů. Vaše ruce budou krásné a hebké. Kompletní manikúru je vhodné podstoupit minimálně 1x za měsíc. 

Parafínový zábal

Horké parafínové procedury provádějí lékaři a terapeuti již léta ke zmírnění bolestí při artritidě, při zánětech šlach, svalů a při otocích.

Parafín je produkt, který má neobyčejnou schopnost zadržovat teplo. Parafínová vrstva zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Výsledkem je tzv. minisauna, při které může kůže účinněji absorbovat krémy udržující její vlhkost, vláčnost a výživu. Kůže, která byla suchá a hrubá, dosáhne jemnosti a zdravého vzhledu. Úspěch je viditelný již při prvním použití.

Aplikace parafínového zábalu není limitována a je vhodné jej provádět podle potřeby. Nejlepších účinků lze dosáhnout ve spojení s peelingem a maskou na ruce.

Masáže rukou

Nejpříjemnější zážitek, který můžete dopřát svým rukám. Při masáži můžete příjemně relaxovat a oddychovat. Příjemné masážní oleje s extrakty z bylinek a rostlin Vám dodají kromě příjemného zážitku i potřebnou výživu.

Ceník nabízených služeb

Parafínový zábal I.155,00 Kč
desinfekce, lotion na ruce, parafín
Parafínový zábal II.225,00 Kč
desinfekce, peeling, maska, parafín
Masáž rukou80,00 Kč
po zápěstí
Thermolift terapie535,00 Kč
speciální ampule zejména pro poškozené ruce, tepelné rukavice

Tip pro zájemkyně o rekvalifikační kurzy - provádíme tyto kurzy:

Doporučujeme:
Společenské šaty