Zdobení a úprava nehtů

Konečná úprava je třešničkou na dortu při komplexní péči o ruce a nehty. Vynikne ovšem pouze na zdravých a upravených nehtech. Možnosti zdobení nehtů jsou široké a rozsáhlé:

Zdobení barevným lakem

Tento způsob je velmi oblíbený a používaný. Pomocí různých kombinací kontrastních barevných lze na nehtech vykouzlit různé abstraktní vzorky. Tajemství tohoto zdobení je v tom, že se ještě do mokrého barevného laku aplikují různé kapky laků jiných barev, které se pak roztírají do různých tvarů párátkem. Vzory lze dozdobit lakem s glitry (zlaté, stříbrné nebo jiné barvy).

Obtisky

Na nalakované nehty je možné vložit obtisky. Existují 2 druhy obtisků. První se obtiskují přímo na suchý nehet, druhá skupina se namáčí do vody a po odstranění z nosné fólie se nanesou na nehet. Obtisky se nakonec musí přelakovat vrstvou vrchního laku (např. Top Coat). V současnosti je k dispozici značné množství různých obtisků na nehty, stačí si vybrat.

Vkládání kamínků, zrníček atd.

Jedná se rovněž o oblíbený způsob zdobení nehtů. Do vlhkého vrchního laku se vkládají různé druhy kamínků - různé barvy štrasových kamínků, zlatých nebo stříbrných perliček nebo zrníček. Kamínky nebo zrníčka se ukládají do různých tvarů nebo se mohou použít na dozdobení i u jiných technik zdobení. Na našem trhu je v současnosti již široká nabídka kamínků různých druhů a barev.

Firma SQ academy nabízí:

Zlaté a pozlacené motivy

I tyto ozdoby jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech. Na nalakovaný nehet si tak můžete vložit srdíčko, čtyřlístek pro štěstí nebo zajíčka Playboye... Výhodou těchto ozdůbek je jejich delší trvanlivost a možnost několikanásobného použití.

Speciální laky

Existují rovněž laky, které samy o sobě vytváří zdobící efekt. Průhledné laky obsahují glitry různých tvarů a barev.

Ceník nabízených služeb

Kamínek, perlička, zrníčko20,00 Kč
Pozlacený motivod 115,00 Kč
Obtisk, barevná fólieod 40,00 Kč
Zlatá fólie40,00 Kč
Zdobení lakem25,00 Kč

Částečná oprava (modeláž, doplnění) 1 nehtu se rovná 1/10 ceny práce.

Tip pro zájemkyně o rekvalifikační kurzy:

Doporučujeme:
Společenské šaty